ورود

ثبت نام


لطفا تایید کنید که ربات نیستید


این سایت چیست ؟

 

طرح تو طرح جامعه طراحان ایران است. 
در این جامعه هزاران طراح با ایده ها و سلیقه های متفاوت گرد هم جمع شده اند. در طرح تو طرح پروژه های طراحی به صورت یک مسابقه بزرگ و خلاقانه بین طراحان برگزار می شود. 
طراحان در طول این مسابقات به رقابت با یکدیگر می پردازند و از ایده ها و تجربه های یکدیگر استفاده می کنند و محیطی خوب و سالم برای رقابت طراحان و به نمایش گذاشتن ایده هایشان فراهم می شود.

ما داخل سایت ۲ نوع حساب کاربری داریم :  کارفرمایان  طراحان 

به عنوان کارفرما : کارفرمایان می توانند با کلیک بر روی راه اندازی مسابقه وارد صفحه ای جدید شوند. که روش های متفاوتی برای راه اندازی پروژه ایشان، در آن وجود دارد.
۱.    روش ثبت نام: در این روش شما با ثبت نام به عنوان کارفرما می توانید از ابتدا تا انتهای پروژه را خودتان راه اندازی نمایید.
۲.    تماس تلفنی: شماره به راحتی با شماره ۲۲۸۲۶۳۱۸-۰۲۱ تماس می گیرید و دپارتمان پشتیبانی، مسابقه را برای شما راه اندازی می کنند. 
در روش ثبت نام به صورت کارفرما: در این روش کارفرما بر روی ایجاد مسابقه جدید کلیک نموده و اطلاعات مربوط به پروژه خود را که شامل نام، دسته بندی، تاریخ شروع، مدت زمان مسابقه، عکس ها، توضیحات و فایل های مربوطه و ... می باشد را در همین قسمت آپلود می نماید. شما به عنوان کارفرما می توانید در قسمت مشاهده پیش نمایش، مسابقه خود را مشاهده نمائید. در انتها بعد از تایید توسط تیم پشتیبانی طرح تو طرح مسابقه شما بر روی سایت قابل مشاهده می نماید.
 طرح تو طرح از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی به بیش از ۲۰۰۰ کاربر که شامل شرکت های طراحی و طراحان متخصص و نیمه متخصص می باشند، جهت مسابقه جدید اطلاع رسانی خواهد کرد.

به عنوان طراح : شما می توانید بعد از ثبت نام و ورود به عنوان معمار وارد سایت شده و در صفحه اصلی، مسابقات در حال اجرا را مشاهده نمائید.
بعد از کلیک بر روی یک مسابقه، می توانید اطلاعات پایه مسابقه، فایل ها، عکس ها و پرسش و پاسخ های طراحان و کارفرما را مشاهده نمایید و تا قبل از پایان مسابقه اقدام به ارسال فایل نمایید . 
رای گیری:  پس از پایان زمان برگزاری مسابقه، طرح ها جهت رای گیری توسط تمام طراحان عضو در سایت باز خواهد شد. هویت صاحب طرح ها و رای دهنده ها به صورت کاملا مخفی خواهد بود. بعد از ۳ روز رای گیری طرح ها برای طراحان بسته شده و برای کارفرما باز خواهد شد. 
کارفرما با ۲ تا فیلتر رأی گیری طرح ها را مشاهده خواهد کرد و از مشورت طراحان برای انتخاب ۳ طراح برتر استفاده می نماید.
 نتایج مسابقه:  بعد از اتمام بررسی طرح ها توسط کارفرما، نتایج توسط ایشان مشخص می شود و ۳ نفر به عنوان نفر اول، دوم و سوم برنده جایزه خواهند شد.


 

 

(۰۲۱)۲۲۸۲۶۳۱۸
۰۹۱۰ ۴۵۶ ۴۶۴۰