ورود

ثبت نام


لطفا تایید کنید که ربات نیستید


فرم بالا را پر کنید و یا از طریق گوگل وارد شوید

قوانین

قوانین استفاده از سایت:

قوانین جاری و مطالبی که در سایت طرح تو طرح ، پیش روی شما قرار داده شده است، یک قرارداد قانونی خصوصی است (طبق ماده ۱۰ قانون مدنی) بین شما ("شما" = "طراح یا کارفرما") و طرح تو طرح "ما" = "طرح تو طرح"، که به آن از این به بعد "قوانین" می گوییم. با ورود به سایت طرح تو طرح (www.tarh۲tarh.com) و ساب دامنه های سایت، شما موافقت خود را با این قوانین اعلام می دارید. با استفاده ازاین وب سایت، شما قبول می نمایید که از این توافقنامه پیروی کنید که ممکن است در هر زمان تغییر کند و طرح تو طرح این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. لطفا این توافق نامه را به دقت مطالعه کنید و شرایط و ضوابط را به صورت دوره ای در صورت تغییرات بررسی نمایید. اگر شما با هر بخشی از این توافق موافق نیستید، نباید از این وب سایت استفاده استفاده کنید.


 

خلاصه ی خدمات ما:

۱. سایت طرح تو طرح، صرفا به عنوان یک واسطه بین کارفرما و پیمانکار ("طراحان معمار") می­ باشد. طرح تو طرح، پلتفرم برون سپاری و جمع سپاری معماری است که به ("کارفرمایان") این امکان را می دهد تا طراحی پروژه های خود را جمع سپاری کنند و طراحان با انجام پروژه ها، کسب درآمد کنند. سایت شامل امکاناتی است که به کاربران کمک می کند بتوانند به راحتی با یکدیگر رقابت و همکاری کنند.

۲. طرف اول ("وب سایت"): طرح تو طرح، پلتفرم برون سپاری و جمع سپاری معماری است و به عنوان واسطه و مشاور بین طرف دوم و سوم اقدام می کند.

۳. طرف دوم ("کارفرما"): کارفرمایان حقیقی و حقوقی که نیاز طراحی و معماری خود را در وب سایت طرح تو طرح ثبت می نمایند.

۴. طرف سوم ("طراحان"): طراحان حقیقی، حقوقی یا گروه های معماری که در مسابقات طرح تو طرح شرکت کرده و با توجه به نیاز کارفرما اقدام به ارسال طرح می نمایند

۵. تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از امکانات طرح تو طرح استفاده کنند، به استثنای اشخاص با سن کمتر از ۱۸ سال. برای استفاده از سایت، می بایست موافقت خود را با تمامی قوانین سایت اعلام کنید. شما موافقت می کنید (۱) طبق قوانین، دستورالعمل ها ی سایت رفتار کنید و به موارد گفته شده عمل کنید (۲) مسئولیت مالی استفاده از سایت، خریدها، خدمات دریافت شده را بر عهده بگیرید (۳) تعهدات خود را در قبال پروژه ای که دارید انجام دهید، مگر اینکه این تعهدات خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران یا سایت طرح تو طرح باشد.

۶. ما اطلاعات شناسایی یا شخصی کاربران سایت را (مانند نام، اطلاعات تماس، اطلاعات جمعیت شناختی، تاریخ علمی، رزومه ای، شبکه های اجتماعی، پست الکترونیک و ...) دریافت و جمع آوری می کنیم. این اطلاعات در هنگام ثبت نام، تغییر پروفایل، هنگام استفاده از خدمات، راه اندازی مسابقه، شرکت در مسابقه، پاسخ دادن به سوالات، پاسخ دادن به نظر سنجی ها و پرسش نامه ها، آپلود رزومه، آپلود طرح های مسابقه، حساب بانکی، مشخصات شخصی،اطلاعات تحصیلی، مهارت ها، تخصص ها و سایر اطلاعات از شما دریافت می شود و توسط طرح تو طرح قابل استفاده می باشد.

۷. در هنگام ثبت نام از شما درخواست می شود تا نام کاربری و رمز عبور برای حساب خود انتخاب کنید. شما بصورت کامل در حفظ و نگهداری رمز عبور خود مسئول هستید. ما با مشاهده هرگونه فعالیت در حساب شما چنین برداشت خواهیم کرد که شما یا فردی که از طرف شما اجازه دسترسی به او داده شده است وارد حساب کاربری شما شده است.

۸. در ایجاد و استفاده از حساب کاربری خود در وب سایت، شما موافقت می کنید: اطلاعات واقعی، دقیق، جاری و کامل در مورد خودتان، حساب بانکیتان در هر فرم ثبت نامی که در وب سایت وجود دارد ثبت نمایید. نگه داری و بروز رسانی اطلاعات بعهده ی شما می باشد. اگر شما هر گونه اطلاعاتی را که نادرست، غیرقابل قبول یا ناقص است ارائه دهید، یا طرح تو طرح دلایل معقولی برای نقض کردن این اطلاعات داشته باشد، طرح تو طرح حق تعلیق یا لغو حساب کاربری شما را دارد. شما اقرار می نمایید که طرح هایی که در رزومه خود ثبت می نمایید یا در مسابقات ارسال می کنید توسط شخص خودتان انجام شده و مسئولیت ناشی از هرگونه ادعایی که از سوی اشخاص ثالث در این خصوص صورت گیرد برعهده شخص شما می باشد.

۹. با وجود اینکه که ما تکنولوژی های رمزگذاری خاصی برای محافظت از اطلاعات محرمانه و امنیت مناسب سایت استفاده می کنیم، ما نمی توانیم اطمینان حاصل بدهیم که اطلاعاتی که از طریق اینترنت انتقال پیام می کند ایمن است و یا انتقال اطلاعات تاخیر، خطا، یا وقفه نخواهد داشت. حساب کاربری و شناسه کاربر غیر قابل انتقال هستند اطمینان حاصل کنید که در پایان هر بازدید از سایت از حساب کاربری خود خارج شوید و درصورت مشکوک شدن به دسترسی غیر مجاز به حساب خود، بلافاصله از طریق بخش پشتیبانی به ما اطلاع دهید.

۱۰. مطالب و محتوای سایت ما یا همکاران ما متعلق به طرح تو طرح می باشد.

۱۱. ما به شما اجازه ی دسترسی جهت مشاهده اطلاعات و طرح ها، صرفا برای اهداف شخصی و غیر تجاری می دهیم. شما در هر صورت اجازه ی استفاده، کپی، چاپ، نمایش، تولید، توزیع یا انتشار هرگونه اطلاعات و طرح های وب سایت را بدون مجوز قبلی و کتبی از طرح تو طرح ندارید.

۱۲. تمامی طرح های ارسالی طراحان که در مسابقات شرکت نموده باشند در اختیار طرح تو طرح قرار داشته و حق استفاده از ایده ها و ساخت طراحی ها برای طرح تو طرح و کارفرمایان مرتبط با مسابقه مزبور، محفوظ است.

۱۳. کارفرما و طراح توجه دارند و موافقند که هر کدام به عنوان فردی مستقل رفتار می کنند. طراح به عنوان یک پیمانکار مستقل، سرویس خود را ارائه می کند و هیچ رابطه شراکت، کارفرما و کارمند، مشارکت، نماینده یا هر چیز دیگری بین کارفرما و طراح یا بین طرح تو طرح با کارفرما و طراح وجود ندارد.

۱۴. وب سایت ممکن است حاوی پیوندهایی به سایر وبسایتهایی که توسط اشخاص ثالث نگهداری می شود داشته باشد، همچنین طرح تو طرح محتوای اشخاص ثالث را در وبسایت ارائه می دهد. پیوندها به وب سایت های اشخاص ثالث فقط برای خدمات و اطلاعات شما ارائه می شود و به بمعنی تأیید، حمایت و یا وابستگی به وب سایت های مربوطه نیست. محتوای آنها مرتبط با زیرمجموعه های تحت کنترل طرح تو طرح نیست و طرح تو طرح برای محتوای این وب سایت ها، از جمله هر پیوند دیگری که در یک وب سایت شخص ثالث موجود است، مسئول نیست.

۱۵. اگر یک شخص ثالث به وب سایت طرح تو طرح لینک دهد، لزوما نشانه ای از تأیید، مجوز، حمایت، وابستگی، سرمایه گذاری مشترک یا مشارکت توسط یا با طرح تو طرح نیست. در اکثر موارد، طرح تو طرح حتی نمی داند که یک شخص ثالث به وب سایت پیوند داده است.

۱۶. این وب سایت در حال حاضر یا در آینده اجازه ارائه انواع مختلف محتوا به شما و سایر کاربران می دهد. با استفاده از وب سایت شما ممکن است در معرض محتوای توهین آمیز، ناخوشایند یا ناعادلانه ی کاربران دیگر قرار گیرید که طرح تو طرح هیچ مسئولیتی نسبت به این موارد نخواهد داشت. محتوای ارسال شده توسط کاربران، تحت کنترل طرح تو طرح نیست و طرح تو طرح مسئول این موارد نمی باشد. همچنین طرح تو طرح اختیار دارد که مطالب و محتوای توهین آمیز یا منافی اخلاق حرفه ای و غیرواقعی را که توسط کاربران ثبت شده است از محتوای سایت حذف نماید.

۱۷. شما تمام حقوق مالکیت معنوی خود را در محتوای کاربری خود حفظ می کنید. با این حال، با ارسال محتویات کاربری به طرح تو طرح، شما به طرح تو طرح اجازه می دهید جهت استفاده، کپی، تغییر، نمایش عمومی، اصلاح و ترجمه گزیده ای یا کامل برای هر هدف، تجاری، تبلیغاتی و غیره، در ارتباط با وب سایت یا در ارتباط با اشخاص دیگر اقدام نماید.

۱۸. کارفرمایانی که درخواست طراحی می دهند موافقت می نمایند تا مسابقه خود را به طور کامل و به همان اندازه که ممکن است، توصیف کنند، و آگاه هستند که طرح های ارسالی و اصلاح آنها همیشه به طراح مربوط است.

۱۹. طرح تو طرح طرف حساب در توافقات، قرادادها و درخواست های پروژه ها بین کارفرما و طراحان نیست. طرح تو طرح هیچ کنترلی روی پروژه ها ندارد و از جزئیات آن آگاه نیست. طرح تو طرح مواردی از قبیل کیفیت انجام پروژه، امنیت و قانونی بودن سرویس تحویل داده شده، درست و دقیق بودن پروژه های ثبت شده، سطح دانش، پیشینه یا توان کاربران، اطمینان از انجام کار توسط طراحان، توان اجرا صحیح یا اساسا اجرای پروژه توسط کارفرما را تضمین نمی کند. طرح تو طرح مسئول رفتار طراحان نیست و طراحان کارمندان طرح تو طرح نمی باشند. تمام حقوق و تعهدات خرید و فروش خدمات بین کارفرما و طراح خواهد بود. طرح تو طرح هیچ وسیله یا ابزاری برای انجام پروژه ها در اختیار طراحان قرار نخواهد داد.

۲۰. کارفرما و طراح توجه دارند و موافقند که ارزش، اعتبار و حسن نیت سایت، بستگی به عملکرد آنها در انجام پروژه دارد. به همین خاطر طرح تو طرح به عنوان یک شخص سوم بر پروژه ها نظارت خواهد داشت تا دو طرف به موقع تعهدات خود را اجرا کنند.

۲۱. هر نوع استفاده شما از سایت، شما را به شریک، نماینده، و شعبه بین شما و طرح تو طرح تبدیل نخواهد کرد.

۲۲. طرح تو طرح برای برگزاری هر مسابقه با توجه به سیستم قیمت گذاری داخل سایت به کارفرما قیمت پیشنهادی ارائه می کند و کارفرما اختیار دارد مبلغی بیش از آن نیز برای هر مسابقه انتخاب نموده و می بایست تمامی مبلغ مسابقه را قبل از شروع آن به حساب ما واریز نماید.

۲۳. طرح تو طرح علاوه بر مبلغ مسابقه ۲۰% مضاف بر مبلغ مسابقه به عنوان حق برگزاری مسابقه از کارفرما قبل از زمان برگزاری اخذ می نماید.

۲۴. کارفرما ملزم می باشد ظرف ۱۵ روز پس از پایان مدت مسابقه نسبت به انتخاب فینالیست ها و سپس بعد از ۷ روز اقدام به انتخاب ۳ طرح برنده نماید و در صورت عدم انتخاب، این اجازه را به طرح تو طرح می دهد تا شرکت نسبت به انتخاب برندگان اقدام نماید.

۲۵. طراحان می توانند تا ۳ روز (کاری و غیر کاری) پس از اتمام هر مسابقه، در نظرسنجی مربوطه اقدام نموده و طرح های برگزیده از دیدگاه خود را انتخاب نمایند. این نظر سنجی بصورت مخفی انجام شده و نتایج آن فقط به اطلاع کارفرما خواهد رسید و کارفرما در خصوص هویت رای دهندگان اطلاعی نخواهد داشت.

۲۶. طرح تو طرح فقط ضمانت می کند تا در هر مسابقه حداقل ۳ طرح به کارفرما ارائه شود و همچنین هیچگونه تضمینی در خصوص کیفیت و کمیت مسابقات داده نخواهد شد.

۲۷. اطلاعات، طرح ها، نیازها و فایلهای درخواستی کارفرما، باید دقیقا در زمان شروع مسابقه مطرح گردد و پس از شروع مسابقه امکان درخواست جدید وجود ندارد.

۲۸. طراحان می پذیرند تا هرگونه ابهامی در مورد اطلاعات مسابقه را، در پنل پرسش و پاسخ مسابقه و بدون ذکر نام و مشخصات هویتی خویش از کارفرما سوال کرده و کارفرما ملزم می باشد تا هر روز این سوالات را بررسی و پاسخ دهد. کارفرما متعهد می باشد در جهت بهبود کارایی طرح ها به سوالات طراحان در طول مدت مسابقه پاسخ دهد در غیر این صورت طرح تو طرح پس از دو روز نسبت به پاسخ گویی اقدام می نماید.

۲۹. سه طراح برتر مسابقه می پذیرند که با توجه به انتخاب پکیج های قیمت گذاری سایت (برنزی-نقره ای-طلایی) توسط کارفرما به ترتیب 10% - 15% - 20% در طرح خود تغییرات اعمال نمایند و طرح تو طرح حق دارد مبلغ برندگان را پس از ارسال طرح نهایی پرداخت نمایند.

۳۰. در صورت درخواست کارفرما، طرح تو طرح می تواند جلسه حضوری برای دفاع از چند طرح برتر تدارک دهد و طراحان ملزم به حضور در این جلسات می ­باشند.

۳۱. در تمامی مسابقات سه نفر به عنوان برنده توسط کارفرمایی که مسابقه را راه اندازی کرده است (مالک مسابقه) انتخاب خواهد شد و جایزه ی مسابقه پس از کسر ۵% هزینه ی برگزاری ، به افراد تخصیص داده خواهد شد در هر مسابقه نفر اول ۶۰% نفر دوم ۳۰% و نفر سوم ۱۰% مبلغ مسابقه را دریافت خواهند نمود.

لازم به ذکر است در برخی از مسابقات بنا به درخواست کارفرما تعداد برندگان بیش از 3 نفر خواهد بود و طبیعتا درصد تقسیم مبلغ جایزه در قسمت اطلاعات پایه ی مسابقه مذکور اطلاع رسانی خواهد شد.

۳۲. طرح تو طرح این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در هر زمان هزینه خدمات و یا هر هزینه دیگری که دریافت می کند را تغییر دهد.

۳۳. پرداخت های پروژه ها از طریق ایجاد پرداخت امن انجام می شود. پرداخت پروژه از طریق پرداخت مبلغ به طرح تو طرح انجام می شود. کارفرما در نظر دارد که پس از پرداخت به طرح تو طرح، دیگر دسترسی به مبلغ نخواهد داشت. طرح تو طرح فقط مبلغ را پس از اعلام نتایج و ادیت نهایی طرح ها، به حساب نفرات برتر منتقل می کند.

۳۴. طراحان می بایست شماره حسابی و شماره شبای خود را در تنظیمات مشخص کنن. برای واریز مبالغ مسابقات، حساب کاربری شما می بایست تایید شده باشد. یعنی نام و شماره موبایل می بایست از طریق ارسال تصویر کارت ملی و ارسال پیامک تایید شود. امکان واریز به شماره حسابهای مغایر با مشخصات کاربران وجود ندارد.

۳۵. درصورتی که فعالیت مشکوکی در حساب شما مشاهده شده باشد، طرح تو طرح این حق را برای خود محفوظ نگه داشته تا زمان مشخص شدن مشکل به درخواست رسیدگی نکند.

۳۶. شما به شخصه مسئول تمام محتوایی هستید که در سایت طرح تو طرح به انتشار قرار می دهید. برای مثال (الف) هر محتوایی که شامل تصویر، صدا یا ویدیو باشد (محتوای چند رسانه ای) (ب) هر پستی، نظر یا مطلبی در فضای عمومی وب سایت، پیام های خصوصی و هر جای دیگر (ث) هر محتوایی که در بخش هایی مانند پروفایل، نمونه کار، رزومه، پروژه، نظرات و ... ثبت می کنید. شما بصورت کامل مالک و مسئول تمام محتوایی هستید که در سایت طرح تو طرح انتشار می دهید.

۳۷. بدین ترتیب شما به طرح تو طرح این اجازه و حق را می دهید تا از این محتوا در جهت تبلیغات خدمات و سرویس های خود استفاده کند.

۳۸. اطلاعات و محتوای شما نباید (الف) حقوق دیگران را نقض کند و نباید در تداخل با حقوق مالکیت معنوی با دیگران قرار گیرد (ب) باعث عصبانیت، تهدید، آزار و اذیت دیگران شود (پ) همینطور نباید مغایر با شئونات اخلاقی باشد.

۳۹. طرح تو طرح صحت اطلاعاتی که کاربران ارائه داده اند را تائید نمی کند و طرح تو طرح مسئولیتی در قبال هر گونه اطلاعاتی که کاربران در این سایت منتشر می کنند، ندارد.

۴۰. اگر شما باور دارید حق مالکیت شما نقض شده است، از طریق بخش پشتیبانی، این اطلاعات را برای ما ارسال کنید ۱- نام و شماره تماس خود ۲- توضیح محتوایی که شما باور دارید باعث نقض حقوق شما شده است ۳- URL به محتوای اصلی شما. طرح تو طرح در اولین فرصت به درخواست های بررسی حذف محتوای اشاره شده رسیدگی می کند.

۴۱. طرفین مسئولیت کامل تمامی اعمالی که از طریق حساب کاربری شان انجام می شود را می پذیرند.

۴۲. خدمات بازگشت وجه کارفرمایان به صورت زیر می باشد:

. اگر هیچ طراحی تا انتهای پروژه در مسابقه شرکت نکند، در این صورت تمام مبلغ پرداخت شده­ ی کارفرما، توسط طرح تو طرح برگشت داده خواهد شد.

(۰۲۱)۲۲۸۲۶۳۱۸
۰۹۱۰ ۴۵۶ ۴۶۴۰