ورود

ثبت نام

فرم بالا را پر کنید و یا از طریق گوگل وارد شوید

قوانین

قوانین استفاده از سایت

خرسندیم از اینکه وبسایت طرح تو طرح را جهت ارائه خدمات و فعالیت انتخاب نموده اید.
این وب سایت با توجه به پذیرش تمامی شرایط و ضوابط این موافق نامه که در زیر درج شده و همچنین سیاست حفظ حریم خصوصی، ارائه شده است.
با استفاده ازاین وب سایت، شما قبول می نمایید که از این توافقنامه پیروی کنید و استفاده کنید، که ممکن است در هر زمان تغییر کند. لطفا این توافق نامه را به دقت مطالعه کنید و شرایط و ضوابط را به صورت دوره ای در صورت تغییرات بررسی نمایید. اگر شما با هر بخشی از این توافق موافقت نکنید، نباید از آن استفاده کنید.

اطلاعات شناسایی و شخصی: ما اطلاعات شناسایی یا شخصی کاربران سایت را(مانند نام، اطلاعات تماس، اطلاعات جمعیت شناختی، تاریخ علمی، رزومه ای، شبکه های اجتماعی و ...) دریافت و جمع آوری می کنیم.
این اطلاعات در هنگام ثبت نام، تغییر پروفایل، هنگام استفاده از خدمات، راه اندازی مسابقه، شرکت در مسابقه، پاسخ دادن به سوالات، پاسخ دادن به نظر سنجی ها و پرسش نامه ها، آپلود رزومه، آپلود طرح ها ی مسابقه، حساب بانکی، مشخصات شخصی،اطلاعات تحصیلی، مهارت ها، تخصص ها و سایر اطلاعات از شما دریافت می شود.


خلاصه ی خدمات ما:

طرح تو طرح یک پلت فرم است که کاربران ("کارفرمایان") می توانند جهت راه اندازی مسابقات طراحی معماری اقدام نموده و توسط وب سایت از طراحان و معماران ("طراحان") عضو در سایت درخواست میشود که با دسترسی به محتویات مسابقه، شامل ویدیوها، عکس ها، تصاویر،طرح های گرافیکی، فایلهای صوتی، نظرات، داده ها، متن ها، نرم افزار، اسکریپت ها، پروژه ها،اطلاعات و علائم تجاری مربوطه، در این مسابقات شرکت نمایند و در زمان مورد نظر طرح هایشان را ارسال نموده و سپس توسط کارفرما رتبه بندی شوند.

شرایط استفاده از وب سایت:
این سایت فقط توسط کاربران عضو طرح تو طرح قابل دسترسی است وعلاوه بر این شما موافقت خود را در خصوص موارد زیر اعلام می نمایید:

۱-شما تأیید میکنید که شما بیش از ۱۸ سال سن دارید، و کاملا قادر و آگاه به ورود، پیروی از شرایط، تعهدات و ضمانت های مندرج در این توافقنامه هستید.
۲-به استثنای مواردی که به صراحت توسط کاربران تهیه شده است(خارج از مسابقات)، مطالب و محتوای سایت ما یا همکاران ما متعلق به طرح تو طرح می باشد.
۳-ما به شما اجازه ی دسترسی جهت مشاهده اطلاعات و طرح ها، صرفا برای اهداف شخصی و غیر تجاری می دهیم. شما در هر صورت اجازه ی استفاده، کپی، چاپ، نمایش، تولید، توزیع یا انتشار هرگونه اطلاعات و طرح های وب سایت را بدون مجوز قبلی و کتبی از طرح تو طرح ندارید.
حساب کاربری، گذرواژه و امنیت:

۱-حساب کاربری:
برای استفاده های مختلف از وب سایت، ما از شما درخواست می کنیم تا یک حساب کاربری و رمزی عبور تعیین نمایید. جهت امنیت حساب شما، ما از فن آوری های رمز نگاری بروز استفاده می کنیم. هیچ کس حق استفاده از حساب کاربری دیگران را بدون اجازه ندارد ولی با این وجود، شما در نهایت مسئول حفاظت از شناسه کاربری، رمز عبور و اطلاعات حساب کاربری خود در قبال اشخاص ثالث هستید. شما موافقت میکنید بلافاصله هر گونه استفاده غیر مجاز از شناسه کاربری، رمز عبور یا حساب کاربری یا هر گونه نقض امنیت دیگررا به طرح تو طرح اطلاعت دهید و اطمینان حاصل کنید که در پایان هر بازدید از سایت از حساب کاربری خود خارج شوید. فقط شما مسئول هر فعالیتی هستید که با توجه به حساب کاربری و شناسه کاربری شما رخ می دهد.
با وجود اینکه که ما تکنولوژی های رمزگذاری خاصی برای محافظت از اطلاعات محرمانه و امنیت مناسب سایت استفاده می کنیم، ما نمی توانیم اطمینان حاصل بدهیم که اطلاعاتی که از طریق اینترنت انتقال پیدام می کند ایمن است و یا انتقال اطلاعات تاخیر، خطا، یا وقفه نخواهد داشت. حساب کاربری و شناسه کاربر غیر قابل انتقال هستند.
۲- اطلاعات دقیق:
• در ایجاد و استفاده از حساب کاربری خود در وب سایت، شما موافقت می کنید: اطلاعات واقعی، دقیق، جاری و کامل در مورد خودتان در هر فرم ثبت نامی که در وب سایت وجود دارد ثبت نمایید.
• نگه داری و بروز رسانی اطلاعات بعهده ی شما می باشد
• اگر شما هر گونه اطلاعاتی را که نادرست، غیرقابل قبول یا ناقص است ارائه دهید، یا طرح تو طرح دلایل معقولی برای نقض کردن این اطلاعات داشته باشد، طرح تو طرح حق تعلیق یا لغو حساب کاربری شما را دارد.

محتوای اشخاص ثالث:
وب سایت ممکن است حاوی پیوندهایی به سایر وبسایتهایی که توسط اشخاص ثالث نگهداری می شود داشته باشد، همچنین طرح تو طرح محتوای اشخاص ثالث را در وبسایت ارائه می دهد. پیوندها به وب سایت های اشخاص ثالث فقط برای خدمات و اطلاعات شما ارائه می شود و به بمعنی تأیید، حمایت و یا وابستگی به وب سایت های مربوطه نیست. محتوای آنها مرتبط با زیرمجموعه های تحت کنترل طرح تو طرح نیست و طرح تو طرح برای محتوای این وب سایت ها، از جمله هر پیوند دیگری که در یک وب سایت شخص ثالث موجود است، مسئول نیست.

اگر یک شخص ثالث به وب سایت طرح تو طرح لینک دهد، لزوما نشانه ای از تأیید، مجوز، حمایت، وابستگی، سرمایه گذاری مشترک یا مشارکت توسط یا با طرح تو طرح نیست. در اکثر موارد، طرح تو طرح حتی نمی داند که یک شخص ثالث به وب سایت پیوند داده است.

محتوای کاربر:
این وب سایت در حال حاضر یا در آینده اجازه ارائه انواع مختلف محتوا به شما و سایر کاربران می دهد. با استفاده از وب سایت شما ممکن است در معرض محتوای توهین آمیز، ناخوشایند یا ناعادلانه ی کاربران دیگر قرار گیرید که طرح تو طرح هیچ مسئولیتی نسبت به این موارد نخواهد داشت. محتوای ارسال شده توسط کاربران، تحت کنترل طرح تو طرح نیست و طرح تو طرح مسئول این موارد نمی باشد.

شما تمام حقوق مالکیت معنوی خود را در محتوای کاربری خود حفظ می کنید. با این حال، با ارسال محتویات کاربری به طرح تو طرح، شما به طرح تو طرح اجازه می دهید جهت استفاده، کپی، تغییر،نمایش عمومی، اصلاح و ترجمه گزیده ای یا کامل برای هر هدف، تجاری، تبلیغاتی و غیره، در ارتباط با وب سایت یا در ارتباط با اشخاص دیگر اقدام نماید.

کارفرمایانی که درخواست طراحی می دهند موافقت می نمایند تا مسابقه خود را به طور کامل و به همان اندازه که ممکن است، توصیف کنند، و آگاه هستند که طرح های ارسالی و اصلاح آنها همیشه به طراح مربوط است.

شما تصدیق می کنید محتوای ارائه شده توسط خود را در اختیار اشخاص ثالث بگذارید.

سیاست حفظ حریم خصوصی:
مانند اطلاعات مربوط به تجارب شخصی، منافع و ترجیحات شما، نظرات شما در مورد مسائل مربوط به رقابت و سایر مسائل انتخاب شده نظر شما در مورد ویژگی های مختلف سایت ما، انواع مسابقات یا ارائه توضیحات در خصوص طراحی های شما به علاقه مندان، و غیره
اگر با استفاده از یک کارت اعتباری آنلاین خدماتی از سایت خریداری کنید، اطلاعات کارت اعتباری شما از طریق یک شرکت خدمات کارت اعتباری شخص ثالث پردازش می شود که از رمزگذاری برای محافظت از اطلاعات کارت اعتباری شما استفاده می کند. و ما هیچ اطلاعات محرمانه ای دسترسی نداریم.


قوانین مرتبط با مسابقات
در تمامی مسابقات سه نفر به عنوان برنده توسط کارفرمایی که مسابقه را راه اندازی کرده است (مالک مسابقه) انتخاب خواهد شد و جایزه ی مسابقه پس از کسر ۵% هزینه ی برگزاری ، به افراد تخصیص داده خواهد شد
در هر مسابقه نفر اول ۶۰% نفر دوم ۳۰% و نفر سوم ۱۰% مبلغ مسابقه را دریافت خواهند نمود.