طرح تو طرح چیست؟

طرح تو طرح، بستری‌ست برای رفع نیازهای طراحانه‌ی کارفرماها و معرفی و شناساندن طراحان و معماران به بازار واقعی. اگر پروژه‌ای در دست تولید دارید، نیازهای طراحی خود را به «طرح تو طرح» بسپارید؛ در جامعه‌ی خلاق «طرح تو طرح»، هزاران طراح با ایده‌ها و سلیقه‌های متفاوت در کنار هم جمع شده‌اند. شما می‌توانید یک مسابقه‌ی طراحی بین طراحان سراسر ایران به راه بیندازید. «طرح تو طرح» این امکان را به طراحان می‌دهد تا از این فرصت استفاده کنند و پتانسیل‌های بالقوه‌ی خود را بر بستر «طرح تو طرح» شکوفا کنند و چندین طرح و راه‌کار برای یک پروژه ارائه دهند.

درخواست طراحی
کلاردشت

طرح تو طرح چگونه کار می‌کند؟

وقتی می‌گوییم؛ «طرح تو طرح» بستری برای تعامل طراحان و کارفرمایان است یعنی تعریف و راه‌اندازی یک مسابقه برای طراحی یک پروژه به سادگی چند کلیک امکان‌پذیر است. بدین ترتیب که؛ کارفرما اطلاعات اولیه‌ی پروژه‌ی خود را (شامل دایمنشن‌ها، تصاویر، توضیحات، مدت زمان مورد نظر برای تحویل، مبلغ جایزه و ...) در وب‌سایت آپلود می‌کند و سپس طراحان و معماران مختلف می‌توانند اطلاعات مسابقه را رؤیت و مورد بررسی قرار دهند. شرکت‌کننده‌ها ظرف مدت زمان مشخصی که در توضیحات مسابقه قید شده، طرح‌های پیشنهادی خود را به «طرح تو طرح» ارائه می‌دهند. تمامی طرح‌ها از طرف کارفرما مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و از میان آن‌ها سه طرح به‌عنوان طرح برتر انتخاب می‌شوند. در نهایت، طرح تو طرح، جایزه‌ی تعیین‌شده را میان طراحان برتر تقسیم می‌نماید.

مزایای برگزاری مسابقه معماری

partner image

اخذ مشاوره در فرآیند انتخاب بهترین طرح

partner image

صرفه‌جویی در زمان

partner image

دریافت ده‌ها طرح تنها با یک بار برگزاری مسابقه

partner image

مواجهه با ده‌ها ایده‌ی خلاقانه در طراحی

طراحان سایت طرح تو طرح

عضویت طراحان و شرکت در مسابقات آزاد است و تاکنون بیش از ۸۷۰۵ معمار عضو طرح تو طرح شده اند.

کاربران طرح تو طرح

روند برگزاری مسابقه در طرح تو طرح

در این مرحله اطلاعات پروژه شما دریافت شده و توسط کارشناسان ما بررسی می‌شود.

قرارداد بصورت اینترنتی یا در صورت درخواست شما فیزیکی ارسال شده و پس از تایید نهایی شما و اخذ کل مبلغ مسابقه بعلاوه حق برگزاری، مسابقه قابل اجرا خواهد بود.

اطلاعات کامل پروژه از شما کارفرمای عزیز اخذ شده و در اختیار طراحان گذاشته خواهد شد. سپس مسابقه عملا شروع شده، به اعضای سایت اطلاع رسانی خواهد شد و شما از طریق پنل پرسش و پاسخ آنلاین، در تمام طول مسابقه با معماران عزیز تعامل خواهید داشت.

پنل ارسال فایل در تمام طول مسابقه برای طراحان شرکت کننده باز خواهد بود.

معماران در رای گیری طرح ها مشارکت نموده و در انتخاب طرح های برتر به شما مشاوره خواهند داد.
شما همه طرح ها را مشاهده و ۳۰٪ از آن ها را به عنوان طرح های منتخب (فینالیست) انتخاب خواهید نمود.

در این مرحله شما می توانید برخی ابهامات و سوالات موجود در طرح های فینالیست ها را مشخص کرده و از ایشان درخواست کنید به صورت حضوری از پروژه خود دفاع کنند. مشاهده ویدیوی دفاع مسابقات

پس از بررسی دفاعیات شما می توانید نسبت به انتخاب نفرات برتر اقدام نمایید.

ویرایش های نهایی مسابقه توسط نفرات برتر انجام شده و پس از تایید شما و ارگانهای مربوطه(در صورت نیاز) وجه مسابقه به نفرات برتر پرداخت شده و تمامی فایلها در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آمار سایت

طراح

مسابقه برگزار شده

طرح های ارسال شده

میانگین طرح های ارسالی در هر مسابقه

images/fn.jpg

برخی مسابقات اجرا شده در طرح تو طرح

نظرات کارفرمایان

(۰۲۱)۲۲۸۲۶۳۱۸
ارسال تیکت(ابتدا لاگین شوید)