6+
سال تجربه
مسابقه برگزار شده
تعداد طرح‌های ارسال شده
11131
معمار خلاق

مسابقات عمومی

در حال حاضر طراحی پروژه های معماری در طرح تو طرح به سه روش برگزار می‌شود که بیشترین تعداد پروژه برگزار شده در پلتفرم طرح تو طرح به روش مسابقات عمومی بوده است. در مسابقات عمومی ، هر معماری که در پلتفرم عضو باشد، می‌تواند در مسابقه شرکت کند. در این مسابقات محدودیتی برای شرکت کردن گروه های معماری و طراحان وجود ندارد. این روش بیشترین تعداد شرکت‌کنندگان و طرح های ارسالی را شامل می‌شود. هم‌چنین برای کارفرمایانی که به دنبال تعدد طرح‌ها و ایده‌ها می‌باشند، مناسب خواهد بود. پس از آن که پروژه تعریف شد و در سایت تحت عنوان مسابقه عمومی قرار گرفت، گروه‌های معماری و طراحان می‌توانند در آن شرکت کنند و طی زمان مقرر، جهت ارسال طرح‌ها اقدام نمایند. پس از بررسی طرح‌های ارسالی توسط کارفرمایان پروژه و منتورهای مسابقه، از معماران طرح‌های برگزیده و برتر دعوت خواهد‌ شد تا در جلسه دفاعیه حضور یافته و از طرح های خود دفاع نمایند. در نهایت پس از برگزاری جلسه دفاعیه، نفرات برتر مسابقه مشخص شده و پس از اعمال اصلاحات کارفرما و جوایز به آن‌ها اهدا می‌شود.

پروژه‌‌های طراحی

نظرات کارفرمایان

سوالات متداول

 • طرح تو طرح چه خدماتی ارائه می دهد؟

  طرح تو طرح برگزار کننده مسابقات معماری نظیر طراحی پلان، طراحی نما، دکوراسیون داخلی و … خواهد بود که بر اساس پروژه های واقعی کارفرمایان صورت می پذیرد. در واقع طرح تو طرح پلی میان طراحان و کارفرمایان پروژه خواهد بود.

 • مزایای برگزاری مسابقه در طرح تو طرح چیست؟

  تعدد طرح های ارسالی معماران و امکان انتخاب میان بهترین طرح ها و البته مدت زمان مشخص و کوتاه بسته به نیاز کارفرما از مزایای برگزاری مسابقه خواهد بود. همچنین با وجود دریافت طرح های متعدد، کافیست کارفرمایان یکبار جهت برگزاری مسابقه و جوایز هزینه کنند.

 • مدت زمان برگزاری مسابقه چقدر است؟

  مهلت مسابقه توسط کارفرما مشخص خواهد شد اما در کل طول مدت مسابقه بسته به حجم پروژه و زمان مورد نیاز آن متغیر خواهد بود. به طور متوسط مسابقه ها میان 1 الی 3 ماه زمان بر میباشند.

 • داوری مسابقه به چه ترتیب است؟

  داوری در مسابقه به عهده خود کارفرما است. این امکان برای کارفرمایان میسر است که درخواست حضور مشاور یا تیم داوری داشته باشند

 • جایزه مسابقه چگونه مشخص میشود؟

  جایزه مسابقه توسط کارفرما تعیین می شود. اما به طور کلی جایزه مسابقه به حجم پروژه و موارد طراحی بستگی خواهد داشت. شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم قیمت طراحی آنلاین که در سایت قرار دارد، هزینه مسابقه خود را تخمین بزنید.

 • چگونه میتوان مسابقه برگزار کرد؟

  کارفرمایان برای برگزاری مسابقه با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و همکاران ما اطلاعات اولیه پروژه را دریافت میکنند و در نهایت تیم طرح تو طرح پروژه شما را در بستر مسابقه بارگذاری خواهد کرد

 • چه مسابقه هایی در طرح تو طرح انجام می شود؟

  معمولا مسابقه های طراحی پلان، طراحی نما، دکوراسیون داخلی، محوطه و روف گاردن طراحی های مورد نیاز کارفرما است که بر این اساس مسابقه انجام می شود

 • نحوه عضویت در سایت طرح تو طرح به چه صورت است؟

  شما عزیزان میتوانید از طریق ایجاد حساب کاربری به عنوان معمار یا کارفرما در سایت طرح تو طرح عضو شوید.

ما یک راه حل برای حل مشکل شما داریم.

مشاوره با ما
logo
(۰۲۱)۲۲۸۲۶۳۱۸
ارسال تیکت(ابتدا لاگین شوید)