گزارش چیدانه از حضور طرح تو طرح در میدکس

نمایشگاه‌‌‌های تجاری فرصت‌ بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورند تا محصولات و توانمندی‌های خود را در سطح وسیعی با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند و با فعالان حوزه‌ی کاری خود ارتباط برقرار کنند. دهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی معماری و دکوراسیون  (MIDEX 2019) در تاریخ 24 الی 27 دی ماه سال 1398 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد و فعالان و صاحب‌نظران این حوزه را در محیطی تخصصی و تجاری گرد هم ‌آورد. این نمایشگاه با استقبال گسترده‌ی فعالان داخلی و بین‌المللی و اخذ تاییدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌المللی  (UFI)، در سال گذشته با حضور 250 شرکت داخلی و خارجی، در 25000 متر مربع فضای نمایشگاهی برگزار شد. در این نمایشگاه شرکت‌های داخلی و بین‌المللی محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان خود عرضه کردند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت و فرصت‌های موجود بهره گرفتند.

برای مشاهده گزارش چیدانه‌ (مرجع تخصصی طراحی دکوراسیون داخلی و معماری) از حضور طرح تو طرح در دهمین دوره نمایشگاه میدکس به لینک زیر مراجعه کنید :

 

 

ویدیوی غرفه طرح تو طرح در میدکس

 

 

طرح تو طرح نیز با شرکت در این نمایشگاه بین‌المللی مورد استقبال مخاطبان و بازدیدکنندگان خود قرار گرفت و توانست با  معرفی خود به بازار مرتبط  در آینده پیش‌روی معماری ایران و همه‌ی کسانی که نیاز به طراح و طراحی مرتبط با خود را دارند، تاثیرگذار باشد.

حضور برترین کارفرمایان و سازندگان در غرفه طرح تو طرح

​​​​​​

حضور فعال معماران و طراحان در غرفه طرح تو طرح

تقدیر نمایشگاه بین المللی میدکس از طرح تو طرح بابت طراحی غرفه

 

برچسب ها

دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است

دیدگاه خود را بنویسید

(۰۲۱)۲۲۸۲۶۳۱۸
۰۹۱۰ ۴۵۶ ۴۶۴۰